Shi dhe përmbytje, ja kur përmirësohet moti
Transmetuar më 24-09-2019, 17:30

Orët e fundit u regjistruan reshje të dendura shiu dhe për pasojë shumë zona u përmbytën.

Kjo situatë u shoqërua edhe me ulje të ndjeshme të temperaturave.

Ditën e nesërme rikthehen ditët me diell dhe rritje të ndjeshme të temperaturave.

Reshjet e shiut do të jenë të pakta në zona të caktuar, ndërsa edhe fundjava do të rezervojë mot të mirë. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...