Juventus nuk mban dot avantazhin, Real Madrid mposhtet lehtë nga PSG
Transmetuar më 18-09-2019, 23:09

Janë mbyllur këtë të mërkurë ndeshjet e tjera të grupeve të vlefshme për Champions League.

Vëmendja këtë mbramje ishte në ndeshjet Atletico Madrid-Juventus dhe PSG-Real Madrid.

Italianët nuk kanë mundur dot të mbajnë avantazhin teksa kaluan në avantazh me 2 gola, pasi ndeshja përfundoi me rezultatin 2-2.

Ndërkaq madrilenët duket se e kanë humbur shkëlqimin e tyre, pasi janë mposhtur nga PSG me rezultatin 3 me 0.

Më poshtë keni rezultatet e ndeshjeve të tjera të Champions League:

Club Brugge- Galatasaray 0-0

Olympiacos-Tottenham 2-2

FC Bayern Munchen- FC Crvena Zvezda 3-0

Dinamo Zagreb-Atalanta 4-0

Shakhtar Donetsk- Manchester City 0-3

Bayer Leverkusen- Lokomotiv Moscoë 1-2./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...