Dy princër dhe një gruaje kaq e bukur!
Transmetuar më 14-09-2019, 20:38

Princi William dhe Princi Harry me të ëmën e tyre, Lady Diana, kur ishin të vegjël.

Ky imazh është ilustruar me një portret të tyre, krahas së ëmës, nga artistë dhe dashamirës të familjes mbretërore, duke supozuar sikur ajo të ishte ende gjallë.

Dy princërit u rritën dhe tani janë të martuar.

Princesha Diana, e cila konsiderohet edhe sot një ndër gratë më të bukura në botë, u nda nga jeta pas një aksidenti tragjik gati 22 vjet më parë. /a.m/NOA.al

Loading...
Loading...