Hëna dhe tre planetë të tjerë “kapen” nga Toka
Transmetuar më 05-09-2019, 16:52

Universi mbetet një mister, për njeriun.

Por edhe Sistemi Diellor nuk është ende i njohur për njeriun. Hëna dhe tre planetë të tjerë të Sistemit tonë Diellor, Afërdita, Jupiteri dhe Marsi, shihen në këtë pjesë të Tokës, në një prej fotove më të rralla dhe të pabesueshme. /a.m/NOA.al

Loading...
Loading...