Fansat kishin të drejtë! Alketa Vejsiu “tradhton” sërish Shqipërinë! (Foto)
Transmetuar më 16-08-2019, 17:16

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, vetëm pak ditë më parë vuri në dukje bukuritë natyrore të bregdetit shqiptar.

Ajo ishte kthyer në jug të Shqipërisë pas pushimeve që kaloi në vende të ndryshme jashtë, ndonëse pati kundërshtime nga fansat, mbi vënien në dukje të bukurive të Shqipërisë.

Ata pretenduan se e njohin shumë mirë Shqipërinë dhe bukuritë e saj, e nga ana tjetër njerëzit publikë janë ata që zakonisht largohen e pushojnë jashtë vendit.

Alketa pavarësisht kritikave kur, vetëm pak ditë pasi kaloi ca ditë pushime në jugun e Shqipërisë, është larguar sërish jashtë vendit.

Ajo ka zgjedhur ishujt e preferuar grekë, si Paros, ku edhe ka ndarë foto interesante nga ky vend./a.m/noa.al/