Nëna e bijë “çmendin” me të pasmet
Transmetuar më 14-08-2019, 00:00

Jen Selter është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakonshëm.

Seksbomba amerikane regjistron afërsisht 13 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë e modeles.

Jen është shumë e pasionuar pas fitnesit dhe kalon një pjesë të madhe të kohës në palestër.

Momentet nga stërvitja e përditshme, 26-vjeçarja seksi i ndan edhe me fansat e shumtë.

Forca për të vijuar me stërvitjen është nëna e saj 51-vjeçare.

Në fotot e publikuara nuk dallohet qartë kush është nëna dhe kush është vajza, pasi ajo gëzon forma perfekte fizike.

Në fotot e publikuara bien në sy të pasmet e tyre.

Loading...
Loading...