Gjyqtarja seksi “ja fut” futbollistit në fushë, të gjithë “shkrihen” me veprimin e saj
Transmetuar më 13-08-2019, 00:09

Gjyqtarja braziliane Fernanda Kolombo, ishte protagoniste në një ndeshje miqësore.

Veprimi i saj u bë viral në rrjetet sociale dhe mori mliona shikime nga e gjithë bota.

Ajo ftoi një futbollist, dhe teksa futi dorën në xhepin e saj për ta ndëshkuar me "karton", nxori një letër për të fshirë djersën e ballit.

Kjo gjë shkaktoi të qeshura në fushë, por edhe në rrjetet sociale.

Për më shumë shikoni videon. /a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...