Gazetari i njohur shqiptar baba për herë të parë, publikon foton e parë të vajzës
Transmetuar më 12-08-2019, 17:38

Gazetari dhe komentatori i njohur sportiv, Alban Xhihani, që sigurisht e njihni dhe nga shprehja “Ai është flamuri më i bukur në botë Alban”, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja, Isida, janë bërë prindër të një vajze, emrin e së cilës kanë zgjedhur të mos e ndajnë ende me ndjekësit.

Lajmin e ka konfimruar vetë Xhihani me një postimi që ka bërë ditën e djeshme në Instagram, me anë të kësaj fotoje, ku duket dora e vogëlushes së porsalindur.

“I bekuar, kryevepra ime!”- shkruan gazetari sporitv bashkangjitur me foton./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...