Ilda Bejleri tregon linjat fizike shtrirë në varkë
Transmetuar më 10-08-2019, 22:46

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, me një pasion të veçantë siç është gazetaria sportive.

Fjala për është gazetaren dhe moderatoren e njohur Ilda Bejleri, e cila është aktive edhe në rrjetet sociale me poza “të nxehta”.

Bukuroshja ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram foto nga pushimet e saj në bregdet.

Në fotografitë e publikuara bien në sy linjat e saj fizike superseksi.

Në foton e publikuar së fundmi ajo shfaqet shtrirë në varkë, ndersa bien në sy linjat e saj fizike.

Kujtojmë se ditëve të fundit Dritan Shakohoxha, konfirmoi në një intervistë për ‘Pushime on Top’, se ishte ai që e mori në punë Ildën dhe po ai që i komunikoi largimin nga ‘Supersport’.

Lidhur me këtë deklaratë, Ilda reagioi në rrjetet sociale, duke shkruar, “Nga puna të heqin e të marrin pronarët, jo komentatorët e ndeshjeve”./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...