Ja pse duhet shijuar një gotë birrë e ftohtë këto ditë të nxehta
Transmetuar më 10-08-2019, 16:32

Shumë prej nesh e preferojnë ndonjë gotë birrë të ftohtë gjatë verës.

Dhe mirë bëni.

Mësoni 6 arsye se përse mund ta pini pa “vrarje” ndërgjegjieje një gotë birrë.

-Të sjell në gjendje të mirë, në humor të mirë

-Përmirëson memorien

-Mbron veshkat

-Redukton kolesterolin

-Përmirëson tretjen

Redukton stresin./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...