Gruaja rreh burrin në mes të plazhit
Transmetuar më 09-08-2019, 16:11

Një ngjarje e paprecedentë mësohet të ketë ndodhur në një prej plazheve të Budvas. Një grua në moshë duket se është përfshirë në një konflikt verbal dhe pastaj ka shpërthyer në shpulla ndaj një burri.

Një tjetër grua është futur mes tyre duke u përpjekur t’i ndajë.

Sipas atyre që rrëfen mesazh-dërguesi, burri, edhe ky në moshë, ka tentuar të ngacmojë me fjalë intime gruan, e cila ka shpërthyer në të shara.

Në një mesazh drejtuar “JOQ”, djali ka rrëfyer se ajo ka thërritur policinë dhe ka kallëzuar gjithçka.

"Kan e qajsh taj?"/ Ai e ngacmoi me fjalë, gruaja i hakërrehet në shpulla burrit të pacipë on Vidnews.

Loading...
Loading...