Cristiano Ronaldo merr çmimin e legjendës. Pse të mos jetë krenar edhe krah Georgina Rodriguez! Foto
Transmetuar më 30-07-2019, 17:17

Ylli i futbollit portugez dhe i Juventus, është rikthyer në Madrid.

Ai mori mbrëmjen e djeshme çmimin e legjendës nga gazetar e mirënjohur sportive “Marca”.

“Shumë i lumtur dhe i nderuar për të fituar këtë çmim të legjendës së Marca”, theksoi Ronaldo.

“Faleminderit për të gjithë ata që më kanë ndihmuar dhe ata që vazhdojnë të më ndihmojnë në karrierën time”, shtoi ai, ku pati mundësi të takohej edhe me ish-presidentin Florentino Perez.

Ronaldo gjatë kthimit në Torino  me avionin e tij privat tregoi e shoqërohej nga partnerja, Gergina Rodriguez.  Ai u bë baba për herë të kartë teksa e dashura e tij Georgina Rodriguez solli në jetë vajzën  Alana Martina, një vit më parë.

Dhe Cristiano Ronaldo, 34 vjeç, ka pasur më shumë arsye për të qeshur mbrëmjen edjehsme kur mori edhe çmimin preztigjoz të Legjendës nga Marca, për arritjen e tij në futboll.

Futbollisti portugez, i cili pret të nisë sezonin e dytë me Juventus, duket se ka krijuar një marrëdhënie tepër të fortë edhe me Georgina, 25-vjeçe, e cila e shoqëron kudo dhe me krenari, sikurse ata treguan gjatë trofeut të fundit. /a.m/noa.al/

Loading...
Loading...