Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh
Transmetuar më 11-07-2019, 20:44

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit.

Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikini që i kanë nxjerrë linjat e bukura trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto.

Komentet nga ndjekësit në foton e saj janë të shumta./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...