“Sa fiksim e ke t’i hapësh shalët, të është bërë ves”, Klaudia Pepa i ‘mbyll gojën’ komentuesit me përgjigjen që i jep
Transmetuar më 10-07-2019, 23:50

Elasticiteti i balerinës Klaudia Pepa, spikati qysh në daljet e hershme të saj në skenë.

Por ndërsa prej vitesh është shkëputur nga Shqipëria për të jetuar në Itali, ku dhe vijon karrierën, Klaudia mahnit me performancat e saj.

Kështu këtë të martë ajo ka publikuar edhe një video ku shihet duke ecur me motor, me këmbët përpjetë.

Kjo video e saj ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e balerinës.

“Sa fiksim e ke moj goce me i mbajt shalët hap moj goce, apo të është bërë ves”, i shkruan një fans.

Ndërkohë që Klaudia ja “mbyll gojën” me përgjigjen:

“Ça të bësh, u bë 20 vite që kërcej, çështje profesioni.”-/a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...