Tornado e frikshme “shkul” makinën nga vendi
Transmetuar më 08-07-2019, 23:48

Banorët e New Jerseyt në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë përjetuar momente tmerri pasi një tornado e fuqishme mori përpara gjithçka.

Një video është bërë virale në internet dhe tergon momentin kur një makinë ngrihet në ajër dhe “shkulet” nga vendi si të ishte lodër.

Tornado ndodhi pak pas orën 14:00 në Mount Laurel, në datën 6 korrik.

Era e fuqishme preku edhe një parking duke marrë para çdo gjë, përfshirë edhe makinën që u filmua në kamerat e sigurisë.

Tornado më pas u zhduk duke mos lënë pas dëme të tjera.

Më poshtë keni videon: 

Loading...
Loading...