“Më fal” e “Elita 5”, vjen në një version ndryshe
Transmetuar më 08-07-2019, 21:25

Kënga “Më Fal” e grupit të mirënjohur “Elita 5”, është një nga më të pëlqyerat në audiencën shqiptare.

Kjo këngë së fundmi ka ardhur në një version ndryshe.

Producenti Cricket dhe Numen, e ka rikrijuar hitin e grupit legjendar në variantin remiks.

Ky projekt ka pak minuta që është publikuar por është pëlqyer masivisht. 

Më parë Cricket dhe Numen ka krijuar një tjetër variant remiks që pati sukses.

Bëhet fjalë për këngën “Kthema kohën”, të këngëtares Shyhrete Beluli./a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...