Qeni dhe vogëlushja, përkëdhelje deri në rrëzim
Transmetuar më 03-07-2019, 07:42

Që mes fëmijës dhe qenit ka një lidhje të ngushtë kjo është e qartë.

“E adhuron”, shkruan nëna e vogëlushes në rrjetet sociale duke publikuar edhe videon.

Nga ana tjetër qeni labrador i ka fiksim fëmijët. Por vogëlushja që shihni në videon më poshtë, loz pafund me qenin i cili është disa herë më i madh se ajo.

Madje mes tyre shkëmbehen përkëdheli dhe puthje, ku në fund nga argëtimi i tepërt përfundojnë të rrëzuar.

Por fatmirësisht gjithçka ndodh në barin e njomë të shtëpisë së vogëlushes, në Dover, të New Jersey. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...