Wesley Sneijder filmohet “tapë”, ja çfarë veprimesh bën në rrugë
Transmetuar më 29-06-2019, 18:05

Fantazisti 35-vjeçar holandez, Wesley Sneijder e ka tepruar vërtetë shumë disa netë më parë në qytetin e Utrechtit, duke detyruar policinë lokale ta ndalojë për disa orë.

Ish mesfushori i Interit të tripletës, që aktualisht luan për Al Gharrafën në Katar, ka dëmtuar një makinë, në gjendje të dehur, në orët e vona të natës.

Dëmi që i ka shkaktuar Sneijder makinës, është llogaritur në 6000 euro, shifër të cilën fantazisti e ka paguar kur i ka dalë pija, për t’u lënë i lirë nga policia holandeze.

Kujtojmë që Sneijder nuk po kalon ditë të mira, pasi vetëm pak ditë më parë u divorcua edhe nga bashkëshortja e tij, Yolanthe Cabau.

Shihni videot e mëposhtme dhe veprimet e Sneijder:  

Loading...
Loading...