Nëna lejon që i shoqi të përdhunojë vajzën 10 vjeçe
Transmetuar më 28-06-2019, 09:36
Foto ilustruese

Një grua u arrestua bashkë me të shoqin nga policia italiane e Varese, për keqtrajtim ndaj katër fëmijëve të saj dhe për shkak se ka detyruar vajzën 10 vjeçe që të kryejë marrëdhënie seksuale me të atin.

Gruaja akuzohet se ka asistuar teksa i shoqi abuzonte seksualisht me të bijën.

Arrestimet janë bërë në fund të muajit maj, por vetëm këtë të enjte prokurorja e Vareses, Daniela Borgonovo, i bëri me dije, gjatë një konference për arrestimin e një gruaje tjetër, e akuzuar për keqtrajtim me fëmijët.

Që të gjithë fëmijët e çiftit u dërguan në qendra sociale, ndërkohë që rezultoi se familja jetonte në kushte ekstreme varfërie, shkruan noa.al.

Jo vetëm kaq, por rezultoi se burrë dhe grua i kishin dhënë të miturës, lëndë narkotike gjatë abuzimit. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...