Bebe Rexha tashmë ndjehet keq për peshën që ka: Ndihem e fryrë dhe dua të dobësohem
Transmetuar më 15-06-2019, 16:04

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha po njeh famë ndërkombëtare në rritje.

Ajo është kthyer si një nga emrat më të preferuar muzikorë për të rinjtë në mbarë botën.

Me hitet e saj ka fituar zemrat shumë fansave.

Bebe shpesh kritikohet për format trupore, madje problemin më të madh e ka me stilistët pasi ka numër të madh të rrobave.

Së fundmi, ajo u shpreh se ndihet e fryrë nga pesha, dhe se dëshiron shumë të dobësohet.

Bebe Rexha është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjellë para fansave gjatë muajve të ardhshëm./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...