Këngëtarja shqiptare shfaqet seksi në bikini ulur mbi kolltuk
Transmetuar më 13-06-2019, 23:02

Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e saj janë kthyer në hite dhe këtë e tregojnë edhe klikimet në Youtube, koncertet e shumta, në Shqipëri, Kosovë dhe më gjerë.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet në bikini dhe me linjat fizike në top-formë.

Komentet dhe pëlqimet në fotot e saj kanë qenë të shumta/a.k/noa.al/

Loading...
Loading...