Bukuroshja që nuk vesh kurrë reçipeta “çmend” me fotot e fundit
Transmetuar më 13-06-2019, 21:28

Jojo Babie konsiderohet si një nga modelet më seksi në botë.

Kjo për shkak të aseteve trupore që ajo zotëron.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo ka publikuar.

Pozat e fundit të 30-vjeçares të lënë “pa fjalë”, duke treguar shumë nga pjesa e poshtme e gjoksit, që duhet thënë se nuk e ka origjinal.

Jojo Babie ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit.

Megjithatë kjo nuk ka qenë ndonjë problem për të pasi ajo njeh rreth 9 milionë ndjekës në Instagram./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...