Është miliardere dhe është vetëm 21-vjeçe, zbulon të pasmet me një “mbulesë” transparente
Transmetuar më 07-06-2019, 00:06

Kylie Jenner është një nga femrat më të përfolura të shoubizit botëror.

Miliarderja 21-vjeçare njihet për format e saj fizike bombastike.

Ajo ka “ngritur” së fundmi temperaturat teksa ka pozuar për një set fotografik në Malibu.

Ajo është shfaqur e veshur me një fund dhe një bluzë transparente.

Nga kjo veshje mund të dalloheshin të brendshmet dhe të pasmet e saj.

Gjithashtu pozat e Kylie ishin mjaft provokuese teksa shfaqej e shtrirë në një shkëmb pranë detit.

Shihni fotot e saj./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...