Bie nga motori, pëson ereksion për 9 ditë me radhë
Transmetuar më 03-06-2019, 13:11

Pëson një aksident me motor dhe pësoi një ereksion që i zgjati për nëntë ditë me radhë.

Një 35-vjeçar anglez, pësoi një incident të pazakontë të gradës së katërt, ose thënë ndryshe niveli maksimal i eksitimit.

Rasti i të riut u raportua në një artikull në revistën shkencore ‘Case Reports in Urology’. Pas aksidentit, pacienti pësoi ereksionin e zgjatur për nëntë ditë, ku ndonëse nuk kishte dhimbje, sikleti ishte i madh.

Pas rrëzimit nga motori, 35-vjeçari, pësoi dëmtim në organin gjenital, duke pasur simptoma të tilla.

Pikërisht prej sikletit ai duroi për nëntë ditë pa shkuar në spital me shpresë se do i kalonte, deri kur u bind dhe kërkoi ndihmë, shkruan noa.al.

Ai shpjegoi çfarë i kishte ndodhur, ku mjekët duke futur një kateter e rikthyen të riun në gjendje normale, pa asnjë efekt anësor. /a.y/noa.al

Loading...
loading...
Loading...