Shenjat e Horoskopit më me fat në dashuri këtë fundjavë
Transmetuar më 11-05-2019, 17:25

Ja shenjat e Horoskopit më me fat në aspektin sentimental për këtë fundjavë:

Peshqit

Marrëdhënia në çift po kthehet në fiksimin tënd. Raporti seksual që herët në mëngjes është mënyra më e mirë për ta nisur ditën me energji.

Akrepi

Kush mund ta harrojë efektin që jep puthja jote dhe përkëdhelitë e tua? Dikush është i dashuruar tmerrësisht pas teje.

Luani

Klasi me të cilin i dedikohesh kënaqësisë së partnerit, të bën shembull të pasionit dhe dedikimit.

Gaforrja

Je mishërimi i ëmbëlsisë dhe pasionit, të cilët të dy bashkë mund të japin fryte shumë të këndshme. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...