FOTOT +16/ Aktorja Sharon Stone pozon krejt lakuriq, seksi dhe pse 61 vjeçe
Transmetuar më 10-05-2019, 02:21

Sharon Stone është një prej ikonave më të mëdha të Hollivudit dhe një prej femrave më seksi paçka se tani ka vajtur 61 vjeçe.

Edhe pse vitet kalojnë për të koha ka ndaluar dhe mund të jetë një konkurrente e fortë për shumë vajza më të reja në moshë se ajo.

Ishtë filmi ‘Basic Instinct’ i vitit 1992 që e ngriti si yll të mirëfilltë aktoren Sharon Stone.

Dhe 27 vite më vonë aktorja ka rikrijuar dhe njëherë skenat e filmit të famshëm për revistën ‘Vogue", edicioni i Portugalisë.

Aktorja 61-vjeçare duket shumë seksi në fotot bardh e zi ndërsa vë në pah gjoksin e saj.

Disa prej fotove janë postuar edhe nga vetë aktorja e njohur në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar e zhveshur duke ekspozuar trupin në ujë dhe tërësisht gjinjtë e saj teksa pozon për revistën Vogue, edicionin portugez të muajit maj.

“Të dua ‘Vogue Portugali’ çfarë shije, stil dhe talent i mrekullueshëm. Pata kënaqësinë të punoja me ju! Faleminderit! ka shkruar ajo me këtë rast në rrjetet sociale.

Në fotogaleri ju gjeni fotot e pacensuruara që publikuan Instagram, Sharon Stone dhe revista Vogue Portugal.

Loading...
loading...
Loading...