Gjendet i pajetë trupi i shqiptarit, la pas gruan me 2 fëmijë të mitur
Transmetuar më 09-05-2019, 23:57

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur në Zvicër.

Trupi i pajetë i një shqiptari u gjet të martën ë lamë pas në liqenin e Gjenevës.

Bëhet fjalë për Nuhi Memishin, 40-vjeç nga fshati Isivukë në Preshevë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të hënën në mbrëmje, kurse trupi i tij është gjetur të martën në orët e pasditës.

I ndjeri Nuhiu, la pas gruan, vajzën 10 vjeçare dhe djalin një vjeçar.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së tij./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...