Modeli më i ri i pantallonave për femrat, duhet guxim i madh për t’i veshur
Transmetuar më 09-05-2019, 21:19

Stilistët kanë guxuar tepër me modelin e fundit të veshjeve.

Ekstravagante dhe shumë seksi.

Ky është trendi më i fundit i pantallonave të tejdukshme stil kaubojs.

Pantallonat e tejdukshëm janë ekspozuar nga faqja e njohur Fashion Nova dhe kushtojnë vetëm 19$.

Por reagimet e klientëve kanë qenë kryesisht kundër, duke qenë se sipas tyre është e kotë të veshësh një palë pantallona të tilla kur mund të dalësh me bikini.

Loading...
Loading...