Loading...
Barcelona-Liverpul, publikohen formacionet zyrtare
Transmetuar më 01-05-2019, 20:01

Publikohen formacionet zyrtare të superndeshjes Barcelona-Liverpul. Barça vjen e rreshtuar si zakonisht me formacionin 4-3-3.

Ter Stegen në portë, Alba, Lenglet, Pique dhe Roberto në repartin e mbrojtjes. Mesfusha përbëhet nga, Vidal, Rakitiç, Busquets.

Ndërkohë sulmi nuk ka ndryshim me Coutinho, Suarez, Messi. Edhe Liverpuli vjen i plotë me Alisson në portë.

Reparti difensiv përbëhet nga Robertson, Van Dijk, Matip dhe Gomez.

Mesfusha, Milner, Fabinho, Wijnaldum, dhe sulmi, Keita, Mane Salah. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...