Loading...
Nuk do t’u besoni syve, shimpanzeja përdor Instagramin si të ishte njeri
Transmetuar më 29-04-2019, 15:03

Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale dhe po komentohet shumë.

Në të tregohet një shimpanze që përdor Instagramin si të ishte një njeri.

Madje di edhe se si të kthehet në një albumin me fotografi në faqen e profilit.

Pasi sheh një video në rrjetin social, shimpanzeja kthehet pas dhe sheh materiale të tjera.

Shikoni këto pamje të pazakonta që iu sugjeron Noa.al. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...