Loading...
Ylli britanik shfaqet duke bërë joga, vëmendja e gjitha te gjoksi i saj
Transmetuar më 23-04-2019, 20:59

Christine McGuinness është një nga yjet e televizionit në Britaninë e Madhe.

E bukur, e hijshme dhe me forma fizike që të lenë pa mend, ajo tërheq vëmendjen sa herë që shfaqet.

30-vjeçarja, së fundmi ka mahnitur me format e saj, teksa shfaqet duke bërë joga.

Bie në sy gjoksi i saj bombastik.

Ylli i “Real Housewives of Cheshire”  ka shkëlqyer në këtë fotosesion, që është realizuar në Kështjellën e Cheshire në Peckferton.

Për më shumë detaje ne po ju sjellim disa nga këto foto./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...