Kryeministri Rama: PD-LSI po rrisin faturën e humbjes së tyre
Transmetuar më 13-04-2019, 22:30

Kryeministri Edi Rama ka reaguar para pak çastesh mbi protestën e opozitës.

Rama vlerësoi se nëse kjo ishte protestë e madhe atëherë filxhani është shkencë, Saliu është astronom dhe pakica ështē shumicë!

Më tej z.Rama vijon: "Në fakt kjo s’ishte as e madhe, as e denjë po thjesht e turpshme për PD-LSI!", tha z.Rama.

Kurse shtoi: "Këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë sovrani në 30 qershor". /noa.al/