Loading...
Shpërthen në ecje një makinë në Tiranë
Transmetuar më 13-04-2019, 00:18

Një makinë ka shpërthyer nga flakët në “Rrugën e Ullishtes” në lagjen e Liqenit të Thatë.

Shpërthimi i fuqishëm ka krijuar frikë dhe pasiguri tek kalimtarët e rastit dhe banorët e zomnës.

Nuk dihen shkaqet e shpërthimit të makinës në ecje e sipër.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrëfikëse ndërsa ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit.

300×250

Loading...
Loading...