“Ku e shef rritjen ti mer…”, Rama “shpërthen” ndaj komentuesit: Mos shaj se…
Transmetuar më 14-03-2019, 23:17

Kryeministri Edi Rama, tashmë e ka kthyer në traditë që të replikojë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Gjatë ditës së sotme, kryeministri ka vijuar me replikat pasi shumë qytetarë nuk ka rënë dakord me shifrat e qeverisë për punësimet.

"Ku e shef rritjen ti mer qorr?", i është drejtuar njëri prej tyre kryeminsitrit.

Ja si i është përgjigjur Rama:

"Si i bie me tu pergjigj ty tani, pse shan mor TULLAC?

QORRI te tregoi nje raport te Komisionit Europian dhe askush s’te mori me zor ketu qe te shohesh, keshtu minimalisht mos shaj se eshte turp per nje goxha burre si ti, e maksimalisht meso ndonje gje me kete rast!"-/a.k/noa.al/