Ja kur do të hidhet shorti për ndeshjet çerekfinale të Ligës së Kampionëve
Transmetuar më 13-03-2019, 23:27

Barcelona dhe Liverpool janë skuadrat e e radhës që kanë kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampioneve, në fitoret që arritën mbrëmjen e sotme.

Takimet e mbrëmjes së sotme dhanë këto rezultate:

-Bayern Munchen-Liverpool 1-3

-Barcelona-Lyon 5-1

Manchester United, FC Porto, Ajax, Tottenham, Liverpool, Barcelona, Juventus dhe Manchester City janë skuadrat që do të luajnë në çerekfinale të kompeticionit më të madh evropian.

Shorti i Ligës së Kampionëve do të mbahet të premten, me 11 mars në selinë e UEFA-s në Zvicër.

Ky short do të fillojë nga ora 12:00./a.k/noa.al/