Ka ndryshuar aq shumë sa nuk do e njihni, shihni fotot e fundit të “Sarp”
Transmetuar më 12-03-2019, 20:31

Cagatay Ulusoy ose i njohur më mirë si “Sarpi” për publikun shqiptar, është një ndër aktorët më të njohur turq dhe shumë i dashur për audiencën.

Një video e shkurtër ku shihen aktorët e serialit “The Protector” i cili po shfaqet në Netflix, Çağatay Ulusoy ka rrëmbyer vëmendje me pamjen e tij.

Bie në sy modeli i ri i flokëve si dhe mjekra e gjatë, siç nuk jemi mësuar ta shohim atë.

Çağatay Ulusoy apo i njohur nga publiku shqiptar si “Sarpi’ nga seriali “Içerde” apo në shqip “I Infiltruari” është model dhe aktor i njohur, i cili është lindur në Stamboll më 23 shtator të vitit 1990.

Më poshtë keni fotografitë se si duket ai aktualisht./a.k/noa.al/