E kishit harruar Rike Roçin, fotot e saj të fundit janë “përvëluese”
Transmetuar më 10-03-2019, 18:07

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka dalë nga shtëpia e spektaklit “Big Brother” në Shqipëri.

Ajo ra në sy gjithashtu si tifozja seksi e Shqipërisë në kompeticionin e fundit europian të futbollit zhvilluar në Francë.

Rike Roçi bëri bujë në mediat e huaja si tifozja e bukur dhe seksi e kombëtares shqiptare.

Ajo vijon të jetë një femër aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here sjell foto tejet tunduese.

Në fotot e publikuara, bien në sy gjoksi i saj bombastik dhe të pasmet.

Shihni disa fotografi të sajat, publikuar së fundmi në Instagram, disa edhe nga bregdeti:/a.k/noa.al/