Grida Duma tregon a e ka gjuajtur ndonjë deputet pa takt
Transmetuar më 10-03-2019, 08:06

Ish-deputetja Grida Duma dhe ndër politikanet më të bukura shqiptare, ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Xing me Ermalin”

Ashtu si të ftuarit e tjerë nuk i ka shpëtuar pyetjes së Kejvinës e cila zgjedh gjithnjë pyetje pikante e që i vendosin në siklet.

“Cili deputet të ka gjuajtur më pa takt dhe si?”, e pyeti Kejvina, Gridën.

Politikania menjëherë u përgjigj se këtë nuk e ka bërë asnjë nga deputetët.

“Zero, zero, zero, askush, askush fare”, u përgjigj Grida.