Transmetuar më 09-03-2019, 16:41

Grida Duma është një nga politikanet më simpatike shqiptare.

Ish-deputetja e Partisë Demokratike është e ftuara e radhës në “Xing me Ermalin” këtë të shtunë.

Sigurisht veç politikës, ajo është ngacmuar dhe për jetën e saj private.

Në spotin e publikuar nga stafi para emisionit është veçuar një shprehje që ka thënë ish deputetja gjatë emisionit.

“Të të ketë bekuar Zoti të kesh partner me para ku ma gjen, por kur kam…”.

Dëgjojeni në videon e mëposhtme.