Transmetuar më 19-02-2019, 19:03

Mbrëmjen e sotme në orën 21.00 luhet ndeshja mes Liverpulit dhe Bajernit të Mynihut, e vlefshme për Champions League.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Liverpulit.

Më poshtë ju ftojmë të shikoni formacionet e mundshme të dy skuadrave, sipas UEFA.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Fabinho, Matip, Robertson; Henderson, Milner, Wijnaldum; Salah, Firmino, Mané

Bayern: Neuer; Kimmich, Süle, Hummels, Alaba; Goretzka, Thiago; Gnabry, James, Coman; Lewandowski