Transmetuar më 10-02-2019, 17:08

Vajza e motit në “Televisa Guadalajara” është bërë e famshme pasi i ndodhi një problem me veshjen gjatë një transmetimi “live”.

Susana Almeida po bënte punën e saj të zakonshme, por pantallonat shumë të ngushta i kishin krijuar një kanal që nuk i shpëtoi disa “telespektatorëve syshqiponjë”.

Bukuroshja brune nuk e kuptoi fare se ku qëndronte problemi dhe vazhdoi raportimin e motit shumë e qetë.

Që kur klipi është publikuar, vajza meksikane është bërë e famshme pasi video është bërë virale.

Videon mund ta shihni më poshtë./a.k/noa.al/