Transmetuar më 09-02-2019, 20:50

Armina Mevlani është një modele dhe blogere e njohur.

Ajo gjithashtu është aktive në rrjetet sociale me postime dhe fotografitë.

Armina kujdeset që ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të jenë përherë të informuar se çfarë bën 25-vjeçarja në përditshmërinë e saj.

Me rastin e festës së “Shën Valentinit”, ajo ka vendosur t’u vijë në ndihmë ndjekësve të blogut të saj, duke përgatitur një listë të veçantë me këngë posaçërisht për këtë ditë.

Për më tepër shihni listën e këngëve që ajo ka listuar:/a.k/noa.al/