Transmetuar më 09-02-2019, 17:30

Enca është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar.

Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, ajo publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe fotografitë e shumta provokuese.

Ajo i ka lënë fansat me gojë hapur e veshur në të kuqe dhe duke "shtrydhur" gjoksin me krahë.

Krahas fotografisë ajo shkruan: "Mirmëngjes nga Prishtina"./a.k/noa.al/