Transmetuar më 08-02-2019, 22:51

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Gramshit.

Një makinë tip “Mitsubishi” ka dalë nga rruga dhe u përplas me murin rrethues të stadiumit.

Më pas automjeti përfundoi në mes të fushës së futbollit.

Për fat të mirë nuk është raportuar për të dëmtuar në njerëz, por vetëm materiale.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po ecte drejtuesi i mjetit.

Po hetohet për të zbuluar shkakun e vërtetë. /k.k/noa.al/