Transmetuar më 07-02-2019, 18:14

Kurorëzimi në martesë i dashurisë është një ndër ditët më të bukura për secilin.

Por një çift në Kuvajt u divorcua vetëm tre minuta pasi u martua.

Arsyeja është me të vërtet qësharake. Pasi u martuan para gjyqtarit, çifti u largua dhe papritur nusja u pengua me fustanin e saj.

Në këtë moment burri e quan atë “budallaqe”, fjalë kjo që e irritoi shumë nusen.

Ajo u kthye menjëherë të gjykatësi për të kërkuar divorcin.

“Nëse më ofendove pas tri minutash martese, çfarë do të bësh në të ardhmen”, i tha gruaja burrit. /k.k/noa.al/