Transmetuar më 06-02-2019, 21:58

Ai u kthye në qendrën e portaleve gjatë realizimit të emisionit së gatimit ‘Hell’s Kitchen’.

Ulërimat dhe thyerjet e pjatave ishin një rutinë e emisionit.

Ndërkohë shprehja epike që do të mbahet mend gjatë e Renato Mekollit është ‘ka qimeee’.

Edhe modelja Oriola Marashi e ka ngacmuar shefin teksa shfaqet e zhveshur.

Ajo ka shkuar për t’u depiluar dhe mbi foto shkruan:

"As Renato Mekolli nuk ma gjen dot një qime".

Tashmë pritet një reagim i shefit pas këtij provokimi nga Oriola.