Armina Mevlani pozon para pasqyrës, bie në sy gjoksi i saj
Transmetuar më 08-01-2019, 21:54

Armina Mevlani është një modele dhe blogere e njohur.

Ajo gjithashtu është aktive në rrjetet sociale me postime dhe fotografitë.

Armina kujdeset që ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të jenë përherë të informuar se çfarë bën 25-vjeçarja në përditshmërinë e saj.

Herë pas here ajo publikon edhe foto ku bien në sy format fizike e saj.

Së fundmi, Armina ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet goxha atraktive në fustan të zi, teksa ka pozuar para pasqyrës.

Sigurisht në sy bie gjoksi i saj bombastik./a.k/noa.al/