Enca: Njerëzit presin në radhë që unë të dal nga tualeti dhe të bëjnë foto
Transmetuar më 08-01-2019, 21:33

Enca është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar.

Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, ajo publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe fotografitë e shumta dhe postimet provokuese.

Mesa duket në rrjetet sociale po qarkullon një foto e saj duke dalë nga një banjo e një vendi publik, dhe aty e kanë fotografuar duke bërë më pas krahasimin e asaj fotoje me fotot e tjera në Instagram.

Vetë Enca u shpreh në lidhje me këtë ndodhi në instastory duke treguar se këta njerëz “dashakeq” mbajnë rradhë për të bërë foto të sajat dhe kur ajo ndodhet në banjo./a.k/noa.al/