Neymar me të dashur të re, modelja që i ka rrëmbyer zemrën
Transmetuar më 29-12-2018, 09:07

Neymar është një nga futbollistët më të famshëm në botë. Sulmuesi brazilian i Paris Saint-Germain pak ditë më parë është fotografuar me një të dashur të re.

Bëhët fjalë për modelen brazilane, Mari Tavares. Edhe vetë modelja ka postuar një foto në Instagram me futbollistit e njohur, i cili prej muajit tetor është singëll pas ndarjes nga Bruna Marquezine.

Sipas The Sun çifti është njohur në një festë në Brazil ku futbollisti ndodhej disa ditë me pushime.

Në foton e postuar në Instagram Neymar tregon të gjithë tatuzhet e tij të shumtë në trup ndërsa e dashura e tij e re tregon trupin e elegant dhe seksi.