Transmetuar më 27-12-2018, 16:08

Të shumtë janë personazhet publikë që kanë aftësi në imitim, por së fundmi ata që na kanë surprizuar kanë qenë Fifi dhe Majk.

Një video e Fifit në prapaskenat e ‘Këngës Magjike’, ku imiton Ronelën, po qarkullon në internet dhe duhet të themi që nuk mundëm ta mbanim dot të qeshurën.

Fifi ka sjellë versionin e saj duke imituar lëvizjet e mikeshës së saj Ronelës me këngën “Vuj” në sfond.

Nga ana tjetër, edhe Majk ka imituar mikun dhe bashkëpunëtorin e tij, Getoar Selimin. I ftuar në emisionin “Nin”, Majkut i është kërkuar të imitojë Getin dhe mund të themi që ia ka dalë më së miri.

Duke qenë se e njeh mirë Getin, kush më mirë se ai mund të arrinte t`i imitonte aq bukur lëvizjet dhe mënyrën e të folurit të këngëtarit.

View this post on Instagram

?

A post shared by HIP HOP SHQIP (@hiphopishqip) on